• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

Новини та анонси arrow Правила для слухачів
Правила для відвідувачів
     Шановні пані та панове, просимо вас звернути увагу на те, що костьол Св. Миколая, в якому розташований наш концертний зал, є діючим християнським храмом. З огляду на це просимо чоловіків при вході до храму знімати головні убори. Також просимо утриматись від голосних розмов в холі та залі. В нашому залі не дозволяється вживати їжу та напої.

    Просимо вас дотримуватись відповідного стилю одягу. Відвідання концертів у відверто пляжному вигляді (зокрема у шортах та майках) та у відверто неохайному вигляді неприпустимо. Остаточне рішення щодо відповідності стилю вашого одягу цим вимогам приймається адміністратором в залі.

   Наші вечірні концерти зазвичай починаються досить пізно. Просимо вас зважити на це, якщо ви маєте намір відвідати концерт з малими дітьми. Адміністратор на свій розсуд може відмовити вам у відвіданні концерту з дитиною у віці до 7 років. У разі, якщо вам буде відмовлено у відвіданні концерту, гроші за невикористані квитки будуть повернуті вам у нашій квитковій касі.
  
   У холодну пору року верхній одяг просимо залишити в гардеробі, що розташований у підвальній частині. Також просимо залишати там великогабаритні сумки, рюкзаки тощо
  
   Під час концерту переконливо просимо вимкнути ваші мобільні телефони.
   
   Фото- та відеозйомку дозволено до початку концерту та в перерві між відділеннями. Зйомку під час концерту можно проводити лише з дозволу головного адміністратора.
   
   Якщо ви запізнились на початок концерту, ви можете увійти до концертної зали лише в перерві між творами (під час аплодисментів) і заняти найближчі до входу вільні місця в бічних нефах. Місця, вказані у ваших квитках, ви зможете зайняти у перерві між відділеннями концерту.
  
   Відповідно до традицій світового класичного виконавства, не прийнято аплодувати під час виконання твору та в перервах між частинами твору. Просимо вас дотримуватись цієї традиції.

   Категорично забороняється відвідання концертів у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння.
 

© 2019 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио