• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

Новини та анонси arrow Правила відвідування
Правила для відвідувачів
    

     Шановні пані та панове, просимо вас звернути увагу на те, що костьол Св. Миколая, в якому розташований наш концертний зал, є діючим християнським храмом. З огляду на це просимо чоловіків при вході до храму знімати головні убори. Також просимо утриматись від голосних розмов в холі та залі. В нашому залі не дозволяється вживати їжу та напої.

    Просимо вас дотримуватись відповідного стилю одягу. Відвідання концертів у відверто пляжному вигляді (зокрема у шортах та майках) та у відверто неохайному вигляді неприпустиме. Остаточне рішення щодо відповідності стилю вашого одягу цим вимогам приймається адміністратором в залі.

   Наші вечірні концерти зазвичай починаються досить пізно. Просимо вас зважити на це, якщо ви маєте намір відвідати концерт з малими дітьми. У разі, якщо дитина не зможе дотримуватись загальних правил поведінки, дитина і особа, що її супроводжує має негайно залишити концертну залу без відшкодування вартості квитка.
  
   У холодну пору року верхній одяг просимо залишити в гардеробі, що розташований у підвальній частині. Також просимо залишати там великогабаритні сумки, рюкзаки тощо
 
   Під час концерту переконливо просимо вимкнути звук мобільних телефонів та інших пристроїв.

 
   Фото- та відеозйомку під час концерту можна проводити без використання спалаху або інших засобів освітлення та у разі, якщо вона не супроводжується жодними звуковими сигналами.
   
   Якщо ви запізнились на початок концерту, ви можете увійти до концертної зали лише в перерві між творами (під час аплодисментів) і заняти найближчі до входу вільні місця в бічних нефах. Місця, вказані у ваших квитках, ви зможете зайняти у перерві між відділеннями концерту.
  
   Відповідно до традицій світового класичного виконавства, не прийнято аплодувати під час виконання твору та в перервах між частинами твору. Просимо вас дотримуватись цієї традиції.
  
   Категорично забороняється:
   - відвідання концертів у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння.
   - відвідування концертів з тваринами
   - вживання у концертній залі будь-якої їжи та напоїв

Повний текст Правил для відвідувачів міститься в Договорі публічної оферти в Додатку 1

 
 

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио