• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

Баженова Катерина
Image
/фортепіано, клавесин/
заслужена артистка України

     Катерина Баженова отримала вищу музичну освіту по класу фортепіано (викладач - професор Козлов В.О.) та закінчила асистентуру-стажування по класу концертмейстер (викладач - доцент Зарицька Є.А.) в Національній музичній мкадемії України ім. П.І.Чайковського.
     Свою виконавську діяльність в Національному будинку органної та камерної музики України поєднує з роботою педагога та концертмейстера в Національній музичній академії України ім.П.І.Чайковського. Як соліст та камерний виконавець вона гастролює та плідно співпрацює з багатьма відомими українськими виконавцями. В амплуа концертмейстера Катерина Баженова брала участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах, зокрема у  Конкурсі Королеви Єлизавети у Брюсселі, Всеканадському музичному конкурсі . В листопаді 2007 року ії було нагороджено дипломом "Кращий Концертмейстер" Міжнародного конкурсу ім. М. Лисенка в Києві. В період з 2002 до 2007 року, працюючи в Торонто (Канада), Катерина Баженова викладала та акомпанувала студентам Королівської музичної консерваторії та Університету  міста Торонто.
    Артистка зіграла велику кількість концертів та прийняла участь в багатьох музичних подіях в Європі та Канаді. Серед них супровід майстер-класів Галини Горчакової (сопрано), Берлінського квартету дерев'яних духових інструментів, концерти в "Глен Гульд- студії" та виступи з камерними та симфонічними оркестрами.
 

© 2022 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио