• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси arrow Квитки на концерти
Квитки на концерти
       Придбати квитки на концерти можна в касі Національного будинку органної та камерної музики України, що знаходиться на першому поверсі будинку адміністрації праворуч від костьолу Св. Миколая за адресою вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 77.
      Каса працює щодня, крім неділі, з 12 до 19.30, без перерви.
Продаж квитків на концерти починається за 7 днів до дати концерту. Попередній продаж квитків здійснюється до 18.30, з 18.30 квитки продаються лише на поточний концерт.
       У касі працює система автоматизованого продажу квитків, за допомогою якої ви можете обрати найкращі з наявних місць у різних частинах концертної зали, розподіленої на декілька зон.  Вільні місця на екрані монітора системи позначені кольорами, відповідними зоні та вартості.     
      Також ви можете замовити квитки
на нашому сайті у розділі розклад концертів , або за телефоном (044) 528-8452 в робочі дні з 15 до 17 години, або через електропошту за адресою . Он-лайн резервування на нашому сайті відкривається за чотири дні до дати концерту. Послуга попереднього замовлення безкоштовна.
      Квитки чекатимуть на вас перед початком концерту в холі концертної зали.
Таким чином у візиті до каси немає потреби, замовивши квитки ви можете одразу прийти на концерт.

    При замовленні квитка з сайта вам необхідно виконати наступні кроки:
     1. Перейти за посиланням "замовити квиток" з анонса концерта в розділі розклад концертів. Якщо такого посилання у відповідному анонсі немає, послуга замовлення для цього концерту недоступна.
     2. Обрати за вашим бажанням від одного до шести місць, що позначені відповідними ціні кольорами на плані зали. Калькулятор в нижній частині сторінки автоматично розрахує вартість замовлення.
     3. Залишити контактну інформацію у нижній частині сторінки. Заповнення поля з номером телефону є не обов'язковим, але бажаним, оскільки дозволить оперативно зв'язатися з вами в разі потреби уточнення замовлення.
     4. Ввести контрольний код та відправити замовлення. Системою буде надісланий на вашу електронну адресу лист з підтвердженням замовлення.
    
     Адміністрація залишає за собою право
зв'язатися з вами для додаткового підтвердження замовлення, або скасувати замовлення, завчасно повідомивши вас.

     Шановні пані та панове!
    Оскільки перед початком концерту в касі нерідко утворюється черга, звертаємось до вас з наступними проханнями:
  - завчасно купуйте квитки в касі або замовляйте їх дистанційно;
  - якщо ви все ж таки потрапили у чергу в касі, за інформацією на моніторі завчасно вибирайте місця з числа наявних і замовляйте їх касирові (за принципом зона/ряд/місце);
  - у разі, коли ви вагаєтесь з вибором, довіртеся досвідченому касирові, який допоможе вам вибрати найкращі місця в залі;
  - за можливості, готуйте, будь ласка, для розрахунку точну суму замовлення без решти;
  - зважайте, будь ласка, на те, що робота касира перед концертом є вкрай напруженою.

    Ціни на квитки

    Ціни квитків на кожний концерт визначаються адміністрацією в залежності від складу виконавців.
    Діапазон цін на кожний концерт вказано в розділі розклад концертів.

     На жаль, Національний будинок органної та камерної музики не має можливості надавати пільги у придбанні квитківПроте ми намагаємося утримувати вартість квитків на переважну більшість концертів якомога більш доступною.
     Крім того,  в останній понеділок кожного місяця відвідування концертів для всіх пільгових категорій населення безкоштовне (за документами, що посвідчують пільги та за умови наявності вільних місць у залі).

     Ваші запитання просимо надсилати за електронною адресою , або за телефонами (044) 528-3186, 528-8452

 

© 2019 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио