• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

Гюнтер Рост (Німеччина)
Гюнтер Рост


Народився у 1974 році в Вюрцбурзі, вчився у Г.Каунцингера (Вюрцбург) та М.-К. Ален (Париж), збагатив свою виконавчу майстерність на мастер-класах Деніеля Рота, Джеймса Девіда та Жана Гійю.

Г. Рост був нагороджений призами за свої виступи більш ніж на десяти великих органних конкурсах, таких як Ляйпцигський конкурс Баха, Далласький міжнародний органний конкурс, ION (Нюрнберг), Д’єр (Угорщина) та інші. В 2002 р. був нагороджений Баварською Державною нагородою «Bayerischer Kunstforderpreis» за підтримку та розвиток мистецтва.

З 1998 по 2002 роки викладав органну імпровізацію та інтерпретацію в Консерваторії ім. Германа Цильхера, а також в Музичному Університеті в Вюрцбурзі. Потім він отримує місце професора в Університеті музики в м. Грац (Австрія).

Г.Роста також часто запрошують у журі міжнародних конкурсів. Він дає мастер-класи в Королівській Академії музики в Лондоні та в Московській консерваторії. Музикант виступає з концертами по всьому світі, співпрацює з відомими музичними колективами, приймає участь в престижних музичних фестивалях. Має записи на німецькому, австрійському, американському радіо. В щільній співпраці з композитором Пітером Ебеном записав його повну збірку органних творів.

Зараз у співпраці з Австрійською радіокомпанією Гюнтер Рост готує велику серію концертів органної музики Й.-С.Баха. Цей масштабний проект, розрахований на декілька років включає у себе у тому числі виконання творів Баха у своєму власному перекладанні.

Додаткові матеріали: 

 

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио