• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

Сидоренко Максим

Image

/орган/

 Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями (фортепіано, 1995; орган, 2001) і аспірантуру
Національної музичної академії України (2005). Удосконалював свою виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik und darstellende kunst), брав участь у безлічі мастерклассів відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.
Коло його інтересів досить широке: від барочної музики - до прем'єрних виконань і записів сучасних українських композиторів, від запису органної музики до фільмів - до участі в неакадемічних этнопроектах.
Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами, виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях ("Кyїv-Music-Fest", "Organum" (Суми), "Livadia-Fest", "Червона рута" (Чернівці), "Співочі тераси" (Харків), "ГогольFest" (у Києві й Пермі) та багато інших).
Гру музиканта відрізняє глибоке знання й відчуття стилю виконуємої музики, масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органа й фортепіано, як під час сольного виконання, так і в ансамблях різного складу, з хором або оркестром

 

© 2022 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио