• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси arrow Наші виконавці arrow Ансамблі arrow Камерний ансамбль «Київ»
Камерний ансамбль «Київ»

Image

     Створений 1989 року піаністкою, заслуженою артисткою України Міланою Чернявською, Камерний ансамбль «Київ» незабаром став лауреатом Міжнародного конкурсу камерних ансамблів у Флоренції (Італія) та Міжнародного фестивалю фортепіанної і камерної музики імені Володимира і Регіни Горовиць. Колектив брав участь у Міжнародному конкурсі камерних ансамблів у Токіо (Японія, 1992). Вийшовши у фінал цього конкурсу, здобув право здійснити гастролі по Японії та виступити в найпрестижнішому й найбільшому столичному концертному залі — Санторі-Хол. Наступного року музиканти дали ряд концертів у містах Баварії, зокрема, в концертному центрі Європи — Гастайг (Мюнхен). Квінтет багато гастролює в Україні та за кордоном (Італія, Німеччина, Польща, Росія, Фінляндія).

     Важлива роль колективу в пропаганді творів класичної та сучасної української музики. Окремі твори написані сучасними композиторами спеціально для Квінтету й вперше ним виконані. Так, Фортепіанний квінтет Юрія Іщенка вперше виконаний ансамблем під час міжнародного музичного фестивалю «Музичні діалоги», де цей колектив гідно репрезентував українське мистецтво поруч із славнозвісними квартетом імені Б.Бріттена з Великої Британії та Квартетом імені Ф.Мендельсона зі США.

     До складу Камерного ансамблю «Київ» входять музиканти, які є лауреатами міжнародних конкурсів як солісти, тому в програмах колективу чильне місце належить сольним номерам.
 

© 2021 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио