• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Нужа Ганна

Анна Нужа

Заслужена артистка Україн, віолончель


     Водночас з навчанням у Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського та асистентурою-стажуванням в класі професора В.С.Червова Ганна Нужа опановувала мистецтво сольного й камерного виконавства в Європейській «Моцарт-академії» (Краків, Польща), де на той час викладали кращі музиканти з усього світу: Д.Паук, К.Данчоська, Б.Пергаменщіков, Р.Філліппіні, Даріо да Роза, О.Лонгвіч, О.Спатц та інші.

     З 1993 року Ганна Нужа є солісткою Національного будинку органної та камерної музики України. Наполегливо вдосконалюючи свою майстерність, вона здобуває престижне звання лауреата Всесоюзного конкурсу струнних квартетів (ІІІ премія, Москва, 1989), Міжнародного конкурсу солістів-віолончелістів імені М.В.Лисенка (І премія, Харків, 1992), Міжнародного фестивалю імені Володимира-Регіни Горовиць (І премія та Золота медаль, 1994), Міжнародного конкурсу камерних ансамблів імені В.Гуї (Флоренція, Італія, 1994).

     Артистка часто виступає з провідними українськими оркестрами, робить фондові записи на радіо, гастролює в Україні та за кордоном (Бельгія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Франція), виконуючи твори західноєвропейської класики та української музики.

 

© 2021 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио