• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

Котко Сергій

Image

колоратурний бас


     Сергій Котко закінчив музично-педагогічний факультет Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (клас вокала народного артиста України Владлена Грицюка), Харківський державний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського (клас професора Л. Цуркан) та аспірантуру Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України за спеціальністю «Музичне мистецтво».Співак вдосконалював свою мйстерність під час стажування у відомого педагога Наталії Прокопенко.    
   
     Сергій Котко брав участь у числених фестивалях та конкурсах, серед яких молодіжна програма Большого театру, міжнародний конкурс вокалістів "Competizione dell`Opera" (Москва, 2011), Вагнерівський фестиваль у Байройті (2011). На міжнародних конкурсах у Києві в 2005 та 2011 роках співак здобував першу премію.

     З 2011 року Сергій Котко соліст Національного будинку органної та камерної музики України. У його репертуарі твори композиторів від доби бароко до наших сучаників. Особливої уваги заслуговують програми, складені з оперних арій Г.Ф.Генделя (завдяки співакові деякі з них в Україні прозвучали вперше), оперних арій Дж.Верді, програма "Перлини української пісні 60-х років ХХ століття"

 

 

© 2022 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио