• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

Лаврєнова Наталія

Лаврєнова Наталія

(Заслужена артистка України, меццо-сопрано)


     Закінчивши музичне училище при Московській консерваторії по класу фортепіано (1977), Наталія Лаврєнова продовжила здобувати освіту на вокальному факультеті Одеської консерваторії імені А.В.Нежданової. Самостійний творчий шлях артистки розпочався спершу в Кримській філармонії (1982), через два роки вона стала солісткою Національної філармонії України, а з 1995 року — солісткою Національного будинку органної та камерної музики України.


     У концертному репертуарі Наталії Лавренової — твори європейського Відродження, Й.С.Баха, Г.Ф.Генделя, М.Глінки, П.Чайковського, М.Мусоргського, С.Рахманінова в жанровому діапазоні від пісні й романсу до оперних партій. Різнобарвний, багатостильовий репертуар дозволяє їй здійснювати численні записи на українському радіо й телебаченні, постійно гастролювати в Україні та за кордоном (Італія, Люксембург, Чехія).


     Обдарована співачка нещодавно відкрила в собі несподівану схильність до образотворчого мистецтва. Вона малює маслом пейзажі, натюрморти, портрети. Отакі дві грані творчості, певні, взаємодоповнюють одна одну, збагачують творчу уяву та виконавську манеру артистки.

 

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио