• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

Харечко Ірина

Ірина Харечко

заслужена артистка України, орган

 Випускниця Національної музичної академії України ім. П. Чайковського по класу фортепіано (професор А.Снєгірьов) та класу органа (професор Г.Булибенко) Ірина Харечко захистила в 1996 році європейський диплом соліста-органіста під керівництвом професора Дороті де Рой (Голландія) і згодом, у 1999 році, закінчила аспірантуру Музичної академії за фахом органного виконавства.

Молода артистка наполегливо вдосконалює техніку виконавства у майстер-класах відомих європейських музикантів: професорів Ф.Клінди (Словаччина), Й.Труммера (Австрія), Б.Біллетера (Швейцарія), ректора Вищої музичної школи ім. Ф.Мендельсона Х. Круммахера (Німеччина).

Першою значною віхою на творчому шляху органістки стала її участь у міжнародних фестивалях старовинної музики в Брюгге (Бельгія), Києві та Сумах, а також навчання в міжнародній школі «Мистецтво та освіта ХХІ століття».  У конкурсі камерних ансамблів, проведеному в рамках цієї школи, вона одержала звання дипломанта.

Артистка концертує з солістами-вокалістами, інструментальними ансамблями, хоровими колективами, Ансамблем класичної музики ім. Б.Лятошинського, гастролює в Україні та закордоном (Бельгія, Голландія, Німеччина, Польща).

 

 

© 2022 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио