• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

Харечко Ірина

Ірина Харечко

заслужена артистка України, орган

 Випускниця Національної музичної академії України ім. П. Чайковського по класу фортепіано (професор А.Снєгірьов) та класу органа (професор Г.Булибенко) Ірина Харечко захистила в 1996 році європейський диплом соліста-органіста під керівництвом професора Дороті де Рой (Голландія) і згодом, у 1999 році, закінчила аспірантуру Музичної академії за фахом органного виконавства.

Молода артистка наполегливо вдосконалює техніку виконавства у майстер-класах відомих європейських музикантів: професорів Ф.Клінди (Словаччина), Й.Труммера (Австрія), Б.Біллетера (Швейцарія), ректора Вищої музичної школи ім. Ф.Мендельсона Х. Круммахера (Німеччина).

Першою значною віхою на творчому шляху органістки стала її участь у міжнародних фестивалях старовинної музики в Брюгге (Бельгія), Києві та Сумах, а також навчання в міжнародній школі «Мистецтво та освіта ХХІ століття».  У конкурсі камерних ансамблів, проведеному в рамках цієї школи, вона одержала звання дипломанта.

Артистка концертує з солістами-вокалістами, інструментальними ансамблями, хоровими колективами, Ансамблем класичної музики ім. Б.Лятошинського, гастролює в Україні та закордоном (Бельгія, Голландія, Німеччина, Польща).

 

 

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио