• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

Бубнова Ганна

Бубнова Ганна

заслужена артистка України, орган

Музичну освіту Ганна Бубнова здобула в Національній музичній академії України ім. П.Чайковського за фахом фортепіано (клас професора І.Павлової) та органа (клас професора Г.Булибенко). Трудову діяльність розпочала як концертмейстер у Національній музичній академії. З 2002 року працює солісткою Національного будинку органної та камерної музики України.

Техніку органного виконавства Ганна Бубнова удосконалювала в майстер-класах відомих зарубіжних музикантів професорів Й.Труммера (Австрія), Б.Біллетера (Швейцарія), Х.Метцгера (Австрія), Б.Візгергоффа (Нідерланди), К.Стембріджа (Англія).

Ганна Бубнова  виступає з сольними концертами, в ансамблях з народною артисткою України Ольгою Басистюк, солістами Національної опери України ім. Т.Шевченка народними артистами України Л.Забілястою, М.Ковалем та Т.Коваль, Ансамблем класичної музики ім. Б.Лятошинського, дитячими колективами.

У репертуарі Ганни Бубнової твори європейських композиторів ХVII–XX століть, доробки сучасних композиторів. Виконавиця веде активну концертну діяльність в Україні, гастролювала в Бельгії, Швеції, Греції та інших країнах.

Ганна Бубнова – лауреат міжнародного конкурсу "Мистецтво ХХІ століття".

Артистка записала на двох компакт-дисках у сольному виконанні органні  твори композиторів доби бароко та твори сучасних композиторів.

 

© 2022 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио