• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси

Написати в гостьову книгу


Сергій    25 Июнь 2010 11:59
У мене було питання до організаторів концерту а не до артистів. В касі куди я дзвонив мені казали що буде спів і орган сольно, концерт півтори години. При вході мені сказали що буде два відділення і так само було в програмці. Було одно відділення майже без органу і десь годину часу. Хтось до концерту у вас там знає як воно буде насправді? А сподобалось чи ні то вже діло смаку я насправді не знаток. Співали наче голосно

ВИТАЛИЙ    25 Июнь 2010 02:14
Ув.СЕРГЕЙ.Концерт был ровно 1час 10мин.без антракта.Если есть вопросы и пожелания по поводу исполнения слушаю Вас.С Ув.Виталий.

Сергій    25 Июнь 2010 00:45
Був на концерті 24 числа. В програмі був спів і орган. Про то як співали окрема розмова але чому орган був лише 5 хвилин за концерт і то підігрував жінці що співала? Чому в програмці за 2 гривні написано два відділа а був один менше години? Залишилося враження що нас надурили

Олександра    14 Июнь 2010 16:25
Будинок органної музики моє улюблене місце у Києві вже 4 роки. І все життя буде улюбленим. Мій щирий привіт всім виконявцям, особливо Жанні Шпаковій із ансамблю Лятошинського; Ользі Бубновій; і собливо Ірині Калиновській, яка божественно виконує Пахельбеля, Відора, Альбіноні, Бьольмана і, взагалі - всіх!!! Одним словом - всім органістам моя незглибна повага і любов!!!

Алексей    09 Июнь 2010 23:15
Уважаемая Ольга Швидка!
Я не один раз наслаждался Вашим чувственным колоратурным сопрано и являюсь Вашим искренним поклонником! Если бы все были одарены способностью петь не с крайне сосредоточенным выражением лица, а передавать эмоции, так мягко и легко соединять звуки в настоящую музыку, которая захватывает дух и сердце!


904
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио