• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

Новини та анонси

Написати в гостьову книгу


Сергій    25 Июнь 2010 00:45
Був на концерті 24 числа. В програмі був спів і орган. Про то як співали окрема розмова але чому орган був лише 5 хвилин за концерт і то підігрував жінці що співала? Чому в програмці за 2 гривні написано два відділа а був один менше години? Залишилося враження що нас надурили

Олександра    14 Июнь 2010 16:25
Будинок органної музики моє улюблене місце у Києві вже 4 роки. І все життя буде улюбленим. Мій щирий привіт всім виконявцям, особливо Жанні Шпаковій із ансамблю Лятошинського; Ользі Бубновій; і собливо Ірині Калиновській, яка божественно виконує Пахельбеля, Відора, Альбіноні, Бьольмана і, взагалі - всіх!!! Одним словом - всім органістам моя незглибна повага і любов!!!

Алексей    09 Июнь 2010 23:15
Уважаемая Ольга Швидка!
Я не один раз наслаждался Вашим чувственным колоратурным сопрано и являюсь Вашим искренним поклонником! Если бы все были одарены способностью петь не с крайне сосредоточенным выражением лица, а передавать эмоции, так мягко и легко соединять звуки в настоящую музыку, которая захватывает дух и сердце!

Александра    04 Июнь 2010 08:11
Вчера была на концерте.Ольга Швидка поразила технически совершенным и эмоциональным пением.А Катерина Баженова способностью всю себя отдать музыке и заразить этим всех слушаталей.
Огромное вам спасибо!!!
Постараюсь почаще приходить.

Дмитрий    03 Июнь 2010 15:22
Тотлько Владимир Кошуба !!!


897
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио