• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

News&announcements

Написать в гостевую


Олександра    17 Январь 2012 00:48
Всі ми прагнемо до Європи, та чомусь рідко помічаємо,що ми вже давно там є. Власне, чітко це зрозуміли, коли побували на концерті "Вечір вокальної та органної музики". Ось вона, Європа! Тут звучали чудові голоси. Виступали молоді, красиві солісти Мирослава Солов"яненко та Сергій Котко у супроводі органу за мануалом якого сиділа Валерія Балаховська. Прекрасна відома й невідома барокова музика хвилями прокочувалася залом, і ми всі були просто в захваті від цього дуету. Хотілося б частіше цей дует бачити на сцені. Їхні голоси зливаються так чудово! Успіхів їм! Сподіваємося побувати із друзями на їхніх концертах.

Ганна Бубнова    14 Январь 2012 17:56
Дуже вдячна попередньому дописувачу за професійний відгук на наш виступ. Абсолютна згідна з тим, що арія Моцарта не повинна звучати у супроводі органа. Так сталося через побажання Ольги Іванівни Басистюк. Зі своєї сторони бажаю прекрасному басу Сергію Котко подальшого удосконалення творчої майстерності

Кристина    14 Январь 2012 12:57
Зарезервировала три билета на 14.01.2012. У одного человека не получилось пойти. Полдня звонила на номер телефона, который был указан в письме, чтобы предупредить об отмене резерва на один билет. Не дозвонившись, только что набрала тел. (044)528-3186, чтобы узнать как мне поступить, где мне очень грубо ответили, не дав даже объяснить ситуацию, бросили трубку. После этого нет желания вообще идти к вам.
Администратор в одном из ответов кому-то писал: "Національний будинок органної та камерної музики розрахований на толерантних, культурних, розумних та уважних людей.." Так вот надо начать с персонала, культурной ту женщину точно не назовешь...

Сергій    14 Январь 2012 09:56
Сергію, привіт! Я твій тезка, колишній артист – бас. Зараз вже старий, підробляю в монастирі. Читав відгук на твій виступ, сам виступ сподобався, відгук – ні. В Тебе чудовий набір здібностей, а автор відгуку не помітив деяких твоїх прорахунків: Ти не вивчив специфіки акустики приміщення і тому значна частина самого найскладнішого в Твоєму репертуарі періодично не звучало. Друге: не можна брати на один концерт стільки складних і великих творів одразу. Зважуй свої можливості. І останнє: Моцарт під орган не звучить, погодься з цим – це ж не месса. Всю решту – Ти можеш! Будь самокритичним, бережи голос, ніколи не співай хворим!!! Нехай викинуть з роботи – роботу знайдеш, а голос – збережи. Це дар, цінуй його! Успіху Тобі!

Михаил Корж    13 Январь 2012 20:54
Спасибо всем солистам за ту радость и позитивные эмоции, которую Вы дарите зрителям! Подскажите, пожалуйста, на ближайшем концерте, 28 января, Ольга Басистюк будет исполнять произведения Баха? Очень бы хотелось услышать.


913
записей в книге

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио