• Ukrainian
  • English
  • Russian
organhall.jpg

Новини та анонси

Написати в гостьову книгу


Аня    18 Июль 2016 23:26
18 июля получила большое удовольствие от музыки,исполненной ансамблем Киев брасс,прошу передать им мою благодарность и восхищение.

Маргарита    16 Июль 2016 20:56
Очень люблю ваши концерты. Приносят истинное удовольствие и расслабление. В костеле очень легко окунуться в атмосферу покоя. Есть ли возможность больше контролировать жующих и без умолку беседующих людей? Ибо на мои просьбы и замечания, увы, такие посетители не реагируют

Ольга    07 Июль 2016 09:36
На вчорашньому концерті Музики доби Бароко прозвучав твір "Адажіо" в обробці Ірини Калиновської для органу. Це було неймовірно!!! І завершив концерт мій улюблений твір Баха.
Дякую за приємні емоції та насолоду від виступів.

Вікторія    10 Июнь 2016 10:23
Концерт "Музичний діалог Швейцарія - Україна" 8 червня за участю органіста Мартіна Хайні (Швейцарія) та камерного ансамблю "Київ" (худ.керівник Ганна Нужа, Україна) став справжнім святом для меломанів. Дякую організаторам і музикантам за непересічну програму і майстерність найвищого рівня. Ви відкрили Україні нове ім'я органного маестро Мартіна Хайні. Та особливо запам'ятався Фортепіанний квінтет С.Франка, який грав ансамбль "Київ". Неперевершене виконання!

Taissa    20 Апрель 2016 23:09
Друзі, вітання. А чи можете опубліковувати на сайті афішу на англійській мові? Якщо не маєте перекладача, може знайти волонтера)


862
(всього записів в книзі/)

© 2017 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио