• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси

Написати в гостьову книгу


Геннадій Д    04 Февраль 2018 14:34
Нажаль, не мав можливості відвідати концерт 10.01 із творів Ніколо Паганіні у виконанні Ніни Сиваченко. Але хотів би висловити свою незгоду з висновками, які зробив нижче пан Геннадій. На мою думку, таких солістів, як пані Сиваченко в Україні можна перелічити на пальцях. Маючи досвід відвідувань багатьох інших її концертів, абсолютно впевнений, що професійний мистецький рівень Ніни Сиваченко гідний будь-якої сцени України.

Гера    01 Февраль 2018 15:24
Друзья- любители классической музыки, хочу поделиться впечатлениями об концерте тридцатого января.Не перестаю восхищаться каждым вечером в этом прекрасном месте.Все музыканты великолепны.Но как и у всех появились любимчики, а это фантастическая четверка Рависан!)Очень нравится репертуар за который они берутся, и оттачивают каждую ноту до блеска, иделального звучания!Создается удивительное впечатление того что сочинение только что сошло из под руки автрора,и его играют впервые, с таким же фантаном эмоций, с правильными акцентами, звучит легко паря в воздухе!Зная сколько труда , сил и часов репетиций вложено в каждое произведение, и с какой визуальной легкостью это звучит,понимаешь на сколько исполнители любят то что делают!Рависан большие молодци!

Admin    01 Февраль 2018 05:22
Шановні учасники дискусії, хотів би закликати до коректності в думках та висловлюваннях. Артисти перш за все люди,бувають більш вдалі і менш вдалі виступи, але навряд чи це підстава для різких та категоричних висновків. З іншого боку, кожен слухач має право на свою власну думку, в тому числі і критичну. Так, це може бути неприємно, але це ажніяк не "грязные высказывания".

Алена    30 Январь 2018 11:30
Очень жаль, что Вы, Геннадий, позволяете себе размещать столь унизительные и несправедливые комментарии в адрес исполнителей. Я лично знаю и сотрудничаю с Ниной Николаевной Сиваченко не один год. Этот человек предан как никто другой своему делу; талантливая, яркая и постоянно совершенствующаяся скрипачка, великолепный педагог, которая никогда не позволит себе выйти на сцену неподготовленной и выступить на "надзвичайно низькому рівні"! Вы еще смеете взывать к дирекции! Если бы Вы, Геннадий, хоть немножко разбирались в музыке, и знали , сколько тематических концертов, премьерных исполнений придумала, организовала и сыграла Нина Сиваченко в стенах именно этого концертного зала, Вы бы не посмели писать эти грязные высказывания!

Вiра і друзі.    28 Январь 2018 20:42
На концерт, присвячений 262-ій річниці від дня народження В.А Моцарта, що відбувся наприкінці січня ц.р., чекали в Києві. Скажу зразу - концерт сподобався.Бо після його закінчення люди не поспішали залишати глядацьку залу,а ще , довго стоячи аплодували і дарували квіти.Було надзвичайно приємно слухати світову музику у виконанні, на мою думку,високопрофесійних митців. В захваті від співу Іванни Пліш, гри Тамари Рой, Ірини Харечко, Назарія Пилатюка, Романа Борковського.Програма складена грамотно, з добрим знанням музики. Як було приємно слухати, так і приємно було дивитись на сцену.Гарно розташованний там ансамбль класичної музики імені Бориса Лятошинського,натхненний і усміхнений диригент Богдан Пліш,виходи артистів солістів в розкішних концертних сукнях сприймалися з залу як майстерно закомпанована художня картина.Твір образотворчого мистецтва.Це я зазначаю вже як фахівець. Дякуємо Вам всім. .


913
(всього записів в книзі/)

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио