• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

News&announcements

Написать в гостевую


Елена    27 Январь 2013 03:19
Спасибо Полу Генри за интересное и яркое исполнение Генделя! Получила огромное удовольствие от этого концерта!

Евгений    25 Январь 2013 22:38
Были с женой на творческом вечере Баженовой, это было великолепно. Теперь ждем следущей возможности пойти. Очень понравилось, просто прекрасный вечер.

Елена Киселёва    25 Январь 2013 15:58
Уважаемый администратор, моя заявка билетов на концерт 25.01.13 была ошибочной, прошу её аннулировать.

Максим    25 Январь 2013 11:18
Доброго дня! Хотів поділитись думками з приводу концерту "Реквієм". Дякую за виконання, ходжу на всі концерти цього ансамблю і на всі виконання "Реквієм"! Але цього разу засмутило те, що за артистами ніби хтось гнався!(( Цей твір геніальний, але вибачте, в такому ритмі він не грається! Я чув безліч виконань в різних державах світу і хочу вам сказати, що він звучить більш проникливо і урочисто, коли грається повільніше. Ну це моя особиста думка, але якби деригент чи худ.керівник прислухались до нього, то я був би вельми вдячний. Всеодно дякую Вам, за те що долучаєте людей до Великих творів!

Ярослав    24 Январь 2013 11:49
Хочу висловити глибоку подяку за учорашній концерт Валентині ІКОННИК-ЗАХАРЧЕНКО та усім виконавцям Ансамблю ім. Б. Лятошинського! Перед концертом було побоювання - чи вдасться маестро та виконавцям оволодіти таким надскладним (у першу чергу емоційно) твором. Проте з перших акордів відпустило: Виконання перевершило всі мої очікування і я вперше у житті, мабуть, відчув що таке екстаз - неначе п"яний добирався додому, нічого крім концерту не пам"ятаю:))Овації були цілком заслуженими! Хотілось би повторення згодом!! Ще раз дякую!!!


906
записей в книге

© 2019 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио