• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

News&announcements

Написать в гостевую


Марія    25 Апрель 2013 19:07
Вітаю! Чи не могли б ви підказати, скільки триватиме завтрашній концерт "Музика Баха та Вівальді"? Дуже вдячна за відповідь!

Music    23 Апрель 2013 19:53
Скажіть будь ласка,коли і в скільки проходять репетиціїї камерного хору ім.Лятошинського?

Admin    09 Апрель 2013 00:10
Олександр, нажаль Віктор Тимець з власної ініціативи більше не є солістом Національного будинку органної та камерної музики України.

Олександр    31 Март 2013 14:59
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чому в цьому сезоні не виступає чудовий талановитий музикант, кларнетист Віктор Тимець? Куди він подівся і чи можна сподіватися на його повернення? Я неодноразово відвідував його концерти і в Будинку органної і камерної музики, і в Колонному залі ім. М. В. Лисенка в ансамблі з нашими провідними колективами і солістами: Національним симфонічним оркестром України п/о Володимира Сіренка, симфонічним оркестром НРКУ п/о Володимира Шейка, квартетом ім. М. В. Лисенка, тріо "Равісан", органістом Володимиром Кошубою. Власне кажучи, я, не маючи найменьшого відношення до музики, саме завдяки Віктору Тимцю звернув увагу на існування такого прекрасного інструменту, як кларнет (як, до речі, завдяки Андрію Ільківу на трубу) з його красивим звучанням. Свого часу мені навіть пощастило придбати пару його дисків. Завжди музиканта вітали гучними оплесками, бо його виступи залишали світле і неповторне враження. З поміж того, що доводилося чути, особливо запам'яталися концерти для кларнету з оркестром і квінтети В. А. Моцарта і К. М. Вебера, концерти для кларнету з органом Ф. Крамаржа і А. Марчелло. Якщо це можливо, доведіть, будь ласка, моє повідомлення до його відома. Нехай знає, що в нього є шанувальник, який його й досі пам'ятає. З повагою і любов'ю Ваш постійний відвідувач Олександр.

Андрій    17 Март 2013 19:34
Скажіть будь-ласка, чи виступає ансамбль Лятошинського ще десь окрім вашої зали і як можна знайти цю інформацію?


913
записей в книге

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио