• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

Новини та анонси

Написати в гостьову книгу


Наталья    16 Ноябрь 2013 22:28
Благодарю всех за прекрасное исполнение чудесной музыки в концерте 16 ноября!

Ірина    05 Ноябрь 2013 19:56
Дякуємо за прекрасний концерт 4 листопада 2013 року.Дуже сподобалось, прекрасні всі виконавці, особливо хочеться виділити сьогодні Ігоря Іщака та камерний ансамбль "Київ". Дякуємо всім організаторам, виконавцям та супроводжувачам концерту. Алла, Ірина.

Volodymyr Samokhvalo    22 Октябрь 2013 00:58
Parabйns a todos!TКM uma boa estadнa!

9-А    20 Октябрь 2013 21:24
В минулу середу наш 9-А клас с/ш №200 відвідав органний зал-діючий костел ім. Св. Миколая.Коли ми вперше ввійшли до зали,нас вразив неповторний інтер'єр в готичному стилістилі,що,в подальшому,переплітаючись з фантастичними голосами і чаруючою музикою,створювали неповторну атмосферу середньовіччя.Вона була неперевершена.Нам довелося потрапити на вечір вокальної та органної музики.І ми не пошкодували про це.Концерт був просто чудовий!Ми насолоджувалися талановитим виконання всесвітньо відомих творів.Найбільше нас вразили такі твори,як "Ave,Maria","Adagio" у виконанні Мирослави Солов'яненко,а також "У врат обители святой","Нет,только тот,кто знал","Мы сидели с тобой"у виконанні лауреата міжнародних конкурсів та випускника нашої школи Сергія Котко.
Ми пишаємося,що такі талановиті учні навчалися і навчаються в нашій школі.І нам дуже приємно усвідомлювати,що така талановита людина навчалася саме в нашому класі.
Ми хотіли б подякувати всім учасникам концерту за приємно проведений час!

Михаил Корж    18 Октябрь 2013 22:10
Большое спасибо за прекрасный концерт "Аве Мария" 17.10.!!! Мария Липинская - великая, великолепная исполнительница! Артистка гармонична и в старинной и в современной музыке, а вокальная школа - выше всяких похвал! Редкое сочетание! БРАВО!


897
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио