• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

News&announcements

Написать в гостевую


Скрипаль    07 Апрель 2015 00:30
8 квітня у вас обіцяють "світову прем'єру" скрипкової сонати Лятошинського, тв. 19
Але це трохи дивно, бо її запис є в інтернеті і він доволі відомий.

Петро    04 Апрель 2015 14:26
Чи не підкажете, скільки в середньому триває концерт?

светлана    15 Март 2015 11:29
Вчера была с дочерью на концерте Валерии Балаховской. Огромное спасибо талантливой органистке! Получили удовольствие! Обожаю Иогана Баха. Но тем не менее с интересом восприняла Сезаря Франка, Жозефа Боне, и по душе пришлась ronda alla latina Ганса-Андре Штамма. А игра Валерии Балаховской виртуозна, чувственна! Спасибо!

Ирина    11 Март 2015 16:46
Обязательно сходите на концерт, орган - потрясающий, исполнители на уровне. Живая музыка - это чудо. И очень обидно, что город не замечает, что зданию давно нужен хороший ремонт.

Ольга Олександрівна    25 Февраль 2015 18:48
Щось дуже дивні і одностайні записи у гостьовій книзі в останній час. Вони викликають здивування бажанням критикувати найкращого органіста України, вишукувати те, чого немає і впевнено це проголошувати. Справа у тому, що є чимало киян, які приходять до Будинку органної музики тільки заради того, щоб послухати оргнанну музику у виконанні саме цього народного артиста, які слідкують за його творчістю. Тому "сміливі" обвинувачення "знатоків" виглядають дуже сумнівно і наштовхують на роздуми відносно їхніх авторів. Зазвичай люди, які захоплюються музикою, цінують талант та творчість виконавців такого рівня і відчувають вдячність за майстерність і натхнення. В останніх записах - голословні обвинувачення. Це дуже прикро.


913
записей в книге

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио