• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

Новини та анонси

Написати в гостьову книгу


Оксана    09 Март 2018 16:18
Чудовий весняний дарунок подарували музиканти слухачам. Надзвичайну насолоду дістала від виконання Андрія Ільківа! Програма концерту була несподівана. Як на мене, ведучий не дуже вміло ще володіє своїм голосом, це спочатку неприємно відмітила про себе.
До господарчих керівників будинку є прохання встановити нормальні замки у кабінках жіночої вбиральні, бо це просто сором і незручно коли в такому храмі муз заржавілі і несправні замки.
Щиро дякую музикантам за чудове виконання творів Ліста, Бородіна,Кос-Анатольського. Зичу всім радості, натхнення і пристойних умов для роботи на радість відвідувачам!

Віталія    27 Февраль 2018 20:31
доброго вечора! підкажуть, чи існують льготи для студентів? якщо так, то яким чином придбати квиток?

Admin    25 Февраль 2018 05:16
Уважаемая Алена! Корректность уместна всегда. Писать сообщения похожего содержания под разными именами с одного IP-адреса и в одном и том же неуместном тоне не корректно никогда.

Алена    04 Февраль 2018 14:37
Уважаемый Admin! Ваш призыв к корректности был бы уместен после крайне некорректного сообщения Геннадия (10. 01 2018).

Геннадій Д    04 Февраль 2018 14:34
Нажаль, не мав можливості відвідати концерт 10.01 із творів Ніколо Паганіні у виконанні Ніни Сиваченко. Але хотів би висловити свою незгоду з висновками, які зробив нижче пан Геннадій. На мою думку, таких солістів, як пані Сиваченко в Україні можна перелічити на пальцях. Маючи досвід відвідувань багатьох інших її концертів, абсолютно впевнений, що професійний мистецький рівень Ніни Сиваченко гідний будь-якої сцени України.


897
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио