• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

News&announcements

Написать в гостевую


Аня    18 Июль 2016 23:26
18 июля получила большое удовольствие от музыки,исполненной ансамблем Киев брасс,прошу передать им мою благодарность и восхищение.

Маргарита    16 Июль 2016 20:56
Очень люблю ваши концерты. Приносят истинное удовольствие и расслабление. В костеле очень легко окунуться в атмосферу покоя. Есть ли возможность больше контролировать жующих и без умолку беседующих людей? Ибо на мои просьбы и замечания, увы, такие посетители не реагируют

Ольга    07 Июль 2016 09:36
На вчорашньому концерті Музики доби Бароко прозвучав твір "Адажіо" в обробці Ірини Калиновської для органу. Це було неймовірно!!! І завершив концерт мій улюблений твір Баха.
Дякую за приємні емоції та насолоду від виступів.

Вікторія    10 Июнь 2016 10:23
Концерт "Музичний діалог Швейцарія - Україна" 8 червня за участю органіста Мартіна Хайні (Швейцарія) та камерного ансамблю "Київ" (худ.керівник Ганна Нужа, Україна) став справжнім святом для меломанів. Дякую організаторам і музикантам за непересічну програму і майстерність найвищого рівня. Ви відкрили Україні нове ім'я органного маестро Мартіна Хайні. Та особливо запам'ятався Фортепіанний квінтет С.Франка, який грав ансамбль "Київ". Неперевершене виконання!

Оксана    07 Май 2016 12:44
Хочемо подякувати усім учасникам концерту "Музика епохи бароко", що відбувся на початку травня. Дуже вдало побудована програма, чудова музика, талановиті красиві музиканти (музикантші), прекрасний ансамбль. Особливо запам'яталася співачка Орися Баланко, її чаруючий голос, тонке відчуття стилю виконуваної музики. Ніколи про неї раніше не чули, будемо слідкувати за афішами. Творчої наснаги усім, дякуємо за чудовий вечір барокової музики!


913
записей в книге

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио