• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси

Написати в гостьову книгу


Антон    26 Январь 2009 22:26
Огромное спасибо за прекрасный концерт. Владимир Кошуба - лучше всех. Его исполнение всегда поражает меня эмоциональностью, блестящей виртуозностью и огромным разнообразием репертуара, не у кого не слышал ничего подобного. Орган и камерный ансамбль звучали как единое целое, гармонично дополняя друг друга.
С удовольствием пойдем семьей во вторник и в пятницу.
Рекомендую всем.

Володимир    25 Январь 2009 22:30
Скажіть будь-ласка, а потрібно платити за вхід? Хочу сходити! Велике спасибі!!!

Єгор Превір. (той са    23 Январь 2009 00:03
Вітаю з Днем соборності України, і висловлюю ВЕЛИКУ подяку всім тим поціновувачам таланту Йогана Себастьяна Баха, й Антоніо Лучіо Вівальді, хто доєднався до нашої вельми багатолюдної юрби спраглих до культурних ліків душі, що зібралася сьогодні під готичним дахом Костьолу св.Миколая!!! Йоган, і його талановитий колега по музичний ниві, наш улюбленець Антоніо мають бути зворушені принаймні, не менш ніж були зворушені ми їх шедеврами!))) Йоган і Антоніо – МИ НАВІКИ З ВАМИ!)))
Також – подяка чарівній музичній феї того вечора – талановитій органістці Валерії Балаховській! – Ви були на висоті! Й, саме завдяки вашому таланту, ми по-справжньому прониклись всіма неймовірними композиціями цих музичних геніїв!!! Дякую вам!

Мирослава    21 Январь 2009 18:51
Чудовий концерт органних дуетів! Дякуємо Органному залові за участь таких фантастичних музикантів як Максим Сидоренко та Тамара Рой! Так невимушено та яскраво поєднувати різні музичні стилі можуть тільки великі майстри. Респект!

Котляревська Ксенія    16 Январь 2009 17:58
Вечір пам"яті Арсенія Миколайовича Котляревського дуже сподабався.Приємна атмосфера і справді талановиті виконавці!


897
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио