• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

News&announcements arrow Guestbook

Guestbook

Написать в гостевую


Марина Ходченко    29 Май 2017 08:29
я в восторге ! Атмосфера костела , звучание органа , исполнение артистами великой классики - это ТАИНСТВО ! С П А С И Б О всем Вам!!!

Максим    27 Май 2017 10:16
Був на концерті, який відбувався у рамках національного аргентинського свята. У виконанні чудових митців смак аргентинського танго було передано чудово, особливо підкреслюючи Андрія Дубія, який баянним тембром додав прекрасної колористики в музику Астора П'яццолли.

Почитатель    27 Май 2017 09:16
Спасибо большое всем музыкантам этого замечательного культурного заведения столицы!!!

Андрій    24 Май 2017 23:38
Вітаю!
22 травня 2017року, пощастило побувати на чудовому концерті з творів Астора П"яцоли.
Прекрасна музика! Темпераментна і пристрасна, філософська і сумна, грайлива та з надією, як відображення всього життя людини; у поєднанні з високопрофесійним виконанням всіх учасників концерту - створили дійсно неперевершені емоції та насолоду від почутого! І це без пафосу. Це підтвердила публіка, що після останнього номеру аплодувала стоячи!
Хочу щиро подякувати автору творчого проекту - Тамарі Рой, і не меньше всім виконавцям, які приймали участь!
Приємно, що декого я навіть знаю особисто. З Андрієм Шипуновим (гітара), ми разом вчилися у Національній Музичній Академії, а у класі Андрія Дубія (баян) - дуже багатогранно обдарованої і гарної людини, мені пощастило Академію закінчувати.
Ще раз дякую всім за дуже гарний вечір!

Дарина    24 Май 2017 00:50
Добрый вечер! Вчера имели удовольствие посетить концерт музыки Пьяццолы и получили массу красочных эмоций. Спасибо музыкантам за чувственное исполнение и такую качественную музыку. Радуйте на почаще!


915
записей в книге

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио