• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Ольга    20 Март 2017 18:51
Доброго дня!
Дякую за чудовий концерт Валерії Балаховській.
Але згодна із попереднім дописувачем щодо прожекторів. Вже навчена гірким досвідом, тому ніколи не купую квитки у перші ряди. Цього ж разу стався дивний інцидент на вході в залу. Якийсь добродій, представник адміністрації чи, можливо, то був хтось із "буйних" глядачів, вимагав у людей, що заходили, здати верхній одяг в гардероб. Ще й голосно обурювався відмовам. Це вже переходить всі рамки. Здається, у вас там постійна температура +18, про що мене колись попереджали ваші ж працівники. Чому я маю мерзнути на концерті? Чи треба вдягати кожух і грубий светр щоразу? Будь ласка, перш ніж вимагати, поставте зручні крісла та опалюйте приміщення як в кінотеатрі, цього ж ніхто не вимагає, бо це неможливо. Сподіваюсь, подібне не повториться.

Admin    19 Март 2017 23:49
Роман, я розумію, що Ви розчаровані не зовсім вдалим вибором місця. Але що має усвідомити адміністрація?
Опис місця відповідний. Так, з тих місць, що Ви вибрали, сцену видно частково. Органіста, що знаходиться у глибині сцени, не видно зовсім. Саме тому ціна на квитки в цій зоні більш, ніж в два з рази нижча, ніж в центральному нефі. У кожного відвідувача є можливість обрати місця відповідно до своїх побажань. Квитки у центральному нефі були до самого початку концерту.

Роман    19 Март 2017 10:31
Доброго дня! Хотів би описати свої почуття після першого відвідування НАЦІОНАЛЬНОГО будинку органної та камерної музики. По перше, раніше я слухав музику у Різькому домскому соборі та Дніпропетровському домі органної музики. По друге, в касі мені рекомендували недорогі місця у трансепті, 7 ряд, місце 9 и 10, по схемі зазначено, що сцену видно частково, акустика гарна. ПОВНЕ РАЗЧАРУВАННЯ. I was disappointed. Навіть у порівнянні с Дніпром. Органиста не видно, акустика ніяка взагалі, так ще і протектори півтори години світять точнісінько в обличчя з колон, що стоять на сцені та у нефі. Сховатися не можливо, в тому числі на перших рядах в центральному нефі, як на допиті. Під час однієї композиції прожектори згасли нарешті, була надія отримати насолодження на завершенні концерту, та ні, через 5 хвилин прожектора з новою силою визвали різь в очах... Конструктивне розташування трансептів в костьолі таке, що апріорі неможливо почути гарну акустику за кутом. Єдина радість від професійності виконавця-Валерії Балаховської, бездоганно, дякую, але загальні емоціїї... Я повернусь ще раз, але в центральний неф. Я вірю в Національний, можливо я отримую насолоду від прослуховування органу наступного разу. Спробую ще раз обовьязково, але можливо адміністратори щось усвідомлять для себе.

Admin    18 Март 2017 08:41
Валентин, о бронировании мест на какой концерт идет речь? Что касается службы поддержки - в разделе "билеты на концерты" указаны ее контакты: e-mail, телефоны, часы их работы. Но Вы, зачем-то, написали не туда, а в гостевую книгу. Может, и с телефонами вышла какая-то ошибка?

Валентин    17 Март 2017 15:19
Онлайн-бронирование на сайте не работает. Пишет, что еще 25 часов доступно бронирование, но когда выбираешь места, то просто выбрасывает вверх страницы и ничего не происходит. По контактному номеру телефона отвечают, что вопрос не в их компетенции, просят позвонить по другому номеру, по которому никто не берет трубку.


897
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио