• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Ігор    27 Октябрь 2011 14:03
Щиро дякую за розуміння і швидке реагування. Все працює.

Admin    27 Октябрь 2011 13:56
Вже відкрито он-лайн резервування на цей концерт (через посилання в розділі розклад концертів). До того ж є електропошта kassa@organhall.kiev.ua Але якщо все ж таки хочете за телефоном - будь ласка.

Ігор    27 Октябрь 2011 13:45
Я розумію. Просто вчора намагався купити в касі квиток на концерт, що відбудеться 31го жовтня оскільки в інтернеті забронювати його неможливо. Через розпорядок мого рабочого дня я не зміг потрапити до каси раніше ніж 18.30. Звісно я його придбати не зміг через те, що за годину (по незрозумілим мені причинам) продаються квитки тільки на поточний концерт. Тому мяко кажучи трохи роздратований. Заздалегіть прошу вибачення якщо когось образив. Буду пробувати останній варіант бронювання, що залишився (телефон).

Admin    27 Октябрь 2011 13:00
Шановний Ігор, Національний будинок органної та камерної музики розрахований на толерантних, культурних, розумних та уважних людей.
Саме для них впроваджено послугу безкоштовного попереднього резервування квитків (здається, на таких умовах лише в нашому закладі) на ВСІ концерти в один з трьох способів: електропоштою, за телефоном ( з 14 до 18 години, як і вказано у розділі "квитки на концерти") або через он-лайн форму.
За півтори роки, що працює ця послуга, нею скористалося більш ніж 25000 людей і великих нарікань не було.
Ви скористались якимось з цих способів замовити квиток і у Вас не вийшло?

Ігор    27 Октябрь 2011 12:16
Таке враження, що будинок розрахований виключно на пенсіонерів. Яка нормальна, працююча людина може вирватись в касу з 12 до 18.30? Через інтернет бронюються далеко не всі концерти, а по телефону ніхто трубку не бере. Я готовий платити за концерт і вдвічі більше аби воно все нормально працювало як злагоджена система. А так вибачте, але безлад.


904
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио