• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Сергій    14 Январь 2012 09:56
Сергію, привіт! Я твій тезка, колишній артист – бас. Зараз вже старий, підробляю в монастирі. Читав відгук на твій виступ, сам виступ сподобався, відгук – ні. В Тебе чудовий набір здібностей, а автор відгуку не помітив деяких твоїх прорахунків: Ти не вивчив специфіки акустики приміщення і тому значна частина самого найскладнішого в Твоєму репертуарі періодично не звучало. Друге: не можна брати на один концерт стільки складних і великих творів одразу. Зважуй свої можливості. І останнє: Моцарт під орган не звучить, погодься з цим – це ж не месса. Всю решту – Ти можеш! Будь самокритичним, бережи голос, ніколи не співай хворим!!! Нехай викинуть з роботи – роботу знайдеш, а голос – збережи. Це дар, цінуй його! Успіху Тобі!

Михаил Корж    13 Январь 2012 20:54
Спасибо всем солистам за ту радость и позитивные эмоции, которую Вы дарите зрителям! Подскажите, пожалуйста, на ближайшем концерте, 28 января, Ольга Басистюк будет исполнять произведения Баха? Очень бы хотелось услышать.

Тетяна Стахурська    11 Январь 2012 18:32
Марія Ліпінська зараз наполегливо працює над розширенням свого репертуару і готує нову програму з творів композиторів доби бароко, зокрема - Йоганна Себастьяна Баха

Ангеліна    08 Январь 2012 21:07
Завжди із задоволенням відвідую концерти за участю Марії Ліпінської. Вважаю, Будинку органної та камерної музики пощастило мати таку солістку: і голос (млію від його тембру, пробирає до кісток), і артистичність, і енергетика - все є. До речі, її шалену енергетику можна відчути при виконанні романсів, тільки "Старый муж" чого вартий, або "Белой акации..." - зал майже ридає. Але чомусь давно не чути романсів від Ліпінської. Скажіть будь-ласка, коли відбудеться "вечір романсів" за участю Марії Ліпінської?

Елена    30 Декабрь 2011 22:32
к нашему великому сожалению, уже который месяц, в репертуаре не находим концертов "Ave Maria". Хотелось бы в дальнейшем вернуть нежные музыкальные вечера. С благодарностью))


915
(всього записів в книзі/)

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио