• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Admin    26 Декабрь 2011 14:37
Александр, никто не собирается выяснять никакой конфликт на страницах сайта. Мы просто считаем необходимым извиниться за то, что наша артистка вместо того, чтобы исполнить заявленные в программе произведения решила радовать зрителей со сцены бредовыми откровениями о том, как ее хотят отравить.
Поскольку разумных объяснений этому недопустимому поведению нет, просим сделать снисхождение с учетом возраста артистки.

Олександр    25 Декабрь 2011 01:28
Некрасиво уважаемая Администрация, прямо на заглавной странице негативно пишите о своей солистке с неуместным упоминанием ее возраста. Если есть конфликт, то зачем втягивать публику в это. Я не был на концерте 19 дек и не знаю, что там произошло. А вы не дав слово оппоненту выставили ее в негативном свете.

Тамара Михайлівна    18 Декабрь 2011 03:26
Була з родиною 17 грудня на концерті неперевершеної Ольги Басистюк та молодого баса. Враження просто казкові, я так розумію цей хлопець є її учнем? Ніхто про це не знає? Він просто діамант!Чудове володіння голосом та неймовірна вокальна техніка! Шкода, що про нього немає на сайті інформації.. Залюбки відвідаємо концерти за їх участі ще!

Олена Ямпольська    15 Декабрь 2011 17:39
Якщо Ви про концерт 13 то це був суцільний капець. Рівень сільського клубу. Я в шоці, шо то могло звучати у столиці.

гладка зоя вікторівн    14 Декабрь 2011 21:25
ВЧОРА З РОДИНОЮ Я ВІДВІДАЛА КОНЦЕРТ. ОТРИМАЛА ВЕЛИКЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ АРТИСТАМИ ЧУДОВОЇ МУЗИКИ. ВЕЛИКА ПОДЯКА ЗА РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ.


897
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио