• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

News&announcements arrow Guestbook

Guestbook

Написать в гостевую


Кристина    14 Январь 2012 12:57
Зарезервировала три билета на 14.01.2012. У одного человека не получилось пойти. Полдня звонила на номер телефона, который был указан в письме, чтобы предупредить об отмене резерва на один билет. Не дозвонившись, только что набрала тел. (044)528-3186, чтобы узнать как мне поступить, где мне очень грубо ответили, не дав даже объяснить ситуацию, бросили трубку. После этого нет желания вообще идти к вам.
Администратор в одном из ответов кому-то писал: "Національний будинок органної та камерної музики розрахований на толерантних, культурних, розумних та уважних людей.." Так вот надо начать с персонала, культурной ту женщину точно не назовешь...

Сергій    14 Январь 2012 09:56
Сергію, привіт! Я твій тезка, колишній артист – бас. Зараз вже старий, підробляю в монастирі. Читав відгук на твій виступ, сам виступ сподобався, відгук – ні. В Тебе чудовий набір здібностей, а автор відгуку не помітив деяких твоїх прорахунків: Ти не вивчив специфіки акустики приміщення і тому значна частина самого найскладнішого в Твоєму репертуарі періодично не звучало. Друге: не можна брати на один концерт стільки складних і великих творів одразу. Зважуй свої можливості. І останнє: Моцарт під орган не звучить, погодься з цим – це ж не месса. Всю решту – Ти можеш! Будь самокритичним, бережи голос, ніколи не співай хворим!!! Нехай викинуть з роботи – роботу знайдеш, а голос – збережи. Це дар, цінуй його! Успіху Тобі!

Михаил Корж    13 Январь 2012 20:54
Спасибо всем солистам за ту радость и позитивные эмоции, которую Вы дарите зрителям! Подскажите, пожалуйста, на ближайшем концерте, 28 января, Ольга Басистюк будет исполнять произведения Баха? Очень бы хотелось услышать.

Тетяна Стахурська    11 Январь 2012 18:32
Марія Ліпінська зараз наполегливо працює над розширенням свого репертуару і готує нову програму з творів композиторів доби бароко, зокрема - Йоганна Себастьяна Баха

Ангеліна    08 Январь 2012 21:07
Завжди із задоволенням відвідую концерти за участю Марії Ліпінської. Вважаю, Будинку органної та камерної музики пощастило мати таку солістку: і голос (млію від його тембру, пробирає до кісток), і артистичність, і енергетика - все є. До речі, її шалену енергетику можна відчути при виконанні романсів, тільки "Старый муж" чого вартий, або "Белой акации..." - зал майже ридає. Але чомусь давно не чути романсів від Ліпінської. Скажіть будь-ласка, коли відбудеться "вечір романсів" за участю Марії Ліпінської?


906
записей в книге

© 2019 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио