• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Admin    01 Февраль 2018 05:22
Шановні учасники дискусії, хотів би закликати до коректності в думках та висловлюваннях. Артисти перш за все люди,бувають більш вдалі і менш вдалі виступи, але навряд чи це підстава для різких та категоричних висновків. З іншого боку, кожен слухач має право на свою власну думку, в тому числі і критичну. Так, це може бути неприємно, але це ажніяк не "грязные высказывания".

Алена    30 Январь 2018 11:30
Очень жаль, что Вы, Геннадий, позволяете себе размещать столь унизительные и несправедливые комментарии в адрес исполнителей. Я лично знаю и сотрудничаю с Ниной Николаевной Сиваченко не один год. Этот человек предан как никто другой своему делу; талантливая, яркая и постоянно совершенствующаяся скрипачка, великолепный педагог, которая никогда не позволит себе выйти на сцену неподготовленной и выступить на "надзвичайно низькому рівні"! Вы еще смеете взывать к дирекции! Если бы Вы, Геннадий, хоть немножко разбирались в музыке, и знали , сколько тематических концертов, премьерных исполнений придумала, организовала и сыграла Нина Сиваченко в стенах именно этого концертного зала, Вы бы не посмели писать эти грязные высказывания!

Вiра і друзі.    28 Январь 2018 20:42
На концерт, присвячений 262-ій річниці від дня народження В.А Моцарта, що відбувся наприкінці січня ц.р., чекали в Києві. Скажу зразу - концерт сподобався.Бо після його закінчення люди не поспішали залишати глядацьку залу,а ще , довго стоячи аплодували і дарували квіти.Було надзвичайно приємно слухати світову музику у виконанні, на мою думку,високопрофесійних митців. В захваті від співу Іванни Пліш, гри Тамари Рой, Ірини Харечко, Назарія Пилатюка, Романа Борковського.Програма складена грамотно, з добрим знанням музики. Як було приємно слухати, так і приємно було дивитись на сцену.Гарно розташованний там ансамбль класичної музики імені Бориса Лятошинського,натхненний і усміхнений диригент Богдан Пліш,виходи артистів солістів в розкішних концертних сукнях сприймалися з залу як майстерно закомпанована художня картина.Твір образотворчого мистецтва.Це я зазначаю вже як фахівець. Дякуємо Вам всім. .

Василь    27 Январь 2018 12:20
Дякуємо за концерт 26.01.18
Неймовірні солісти !
Прекрасне звучання оркестру
Багато чули про Пилатюка Назарія,раді були почути вживу.

Таня    18 Январь 2018 16:12
Поистине сказочный вечер 17 января.Волшебники за органом,приятный конферансье и встречающие администраторы.Во второй части появилась кавалерственная дама,и тут же скрылась с поля зрения мест левого трансепта,где я сидела.Это заинтриговало. Вступительные аккорды органа,- и как будто ангел запел.Проникновенно и чувственно.Полумрак готического собора создавал ощущение, будто присутствуешь на таинственной мистерии.Когда участники действа вышли на поклон,гранд дама подарила нам на бис нежнейшее соло Сольвейг, при этом волшебница органа замерла в почтительной позе и очень напоминала одну из статуй собора.Хочу еще на такой концерт.


906
(всього записів в книзі/)

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио