• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Евгений    25 Январь 2013 22:38
Были с женой на творческом вечере Баженовой, это было великолепно. Теперь ждем следущей возможности пойти. Очень понравилось, просто прекрасный вечер.

Елена Киселёва    25 Январь 2013 15:58
Уважаемый администратор, моя заявка билетов на концерт 25.01.13 была ошибочной, прошу её аннулировать.

Максим    25 Январь 2013 11:18
Доброго дня! Хотів поділитись думками з приводу концерту "Реквієм". Дякую за виконання, ходжу на всі концерти цього ансамблю і на всі виконання "Реквієм"! Але цього разу засмутило те, що за артистами ніби хтось гнався!(( Цей твір геніальний, але вибачте, в такому ритмі він не грається! Я чув безліч виконань в різних державах світу і хочу вам сказати, що він звучить більш проникливо і урочисто, коли грається повільніше. Ну це моя особиста думка, але якби деригент чи худ.керівник прислухались до нього, то я був би вельми вдячний. Всеодно дякую Вам, за те що долучаєте людей до Великих творів!

Ярослав    24 Январь 2013 11:49
Хочу висловити глибоку подяку за учорашній концерт Валентині ІКОННИК-ЗАХАРЧЕНКО та усім виконавцям Ансамблю ім. Б. Лятошинського! Перед концертом було побоювання - чи вдасться маестро та виконавцям оволодіти таким надскладним (у першу чергу емоційно) твором. Проте з перших акордів відпустило: Виконання перевершило всі мої очікування і я вперше у житті, мабуть, відчув що таке екстаз - неначе п"яний добирався додому, нічого крім концерту не пам"ятаю:))Овації були цілком заслуженими! Хотілось би повторення згодом!! Ще раз дякую!!!

Юнна    24 Январь 2013 09:21
Слушала вчера "Реквием" Моцарта.Хор как всегда на высоте.Были показаны все динамические оттенки - и пиано,и форте.Солисты-мужчины великолепны.Альт в сольных фразах звучала немного истерично,а в квартете в полном балансе с мужскими голосами.Сопрано вообще не с той "оперы".Милый тихий хоровой голосок.Плохая дикция.А в "Реквиеме" хочеться услышать крепкое драматическое сопрано.И красивое "опереточное" платье солистки-сопрано совсем не соответствовало тематике концерта.Это же "РЕКВИЕМ"!С уважением!


915
(всього записів в книзі/)

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио