• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

News&announcements arrow Guestbook

Guestbook

Написать в гостевую


Admin    25 Июль 2014 10:20
Концерт 2 липня "Нотр-Дам-де-Парі" було скасовано через те, що диригент Данко Йорданов не прийшов напередодні на генеральну репетицію. Коли його розшукали задля пояснень телефоном, він сказав, що "ще подумає, чи треба проводити концерт". З огляду на перебіг попередніх репетицій, маестро виявився абсолютно не готовим до роботи з професійним колективом і злякався фіаско. Це - безпрецедентний вияв непрофесійного та безвідповідального ставлення у нашій тридцятилітній практиці. У цій ситуації ми вимушені були замінити програму і диригента. Висока вартість квитків була встановлена також за наполяганням болгарського диригента. Хоча Національний будинок органної музики і не є організатором цього проекту, приносимо наші щирі вибачення.

Стас    21 Июль 2014 09:58
Доброго дня! Вибачте, що задаю питання із запізненням, але через відсутність не міг зробити цього раніше. Все ж хотілося б дізнатися, чому було відмінено 2 липня концерт "Нотр-Дам-де-Парі" і чому ціна квитків на цей концерт перевищувала ціну, яка існує на інші концерти?

Вероника    13 Июль 2014 15:47
Огромное спасибо за великолепное впечатление и незабываемые минуты! Посетили с подругой концерт 12 июля. Советую людям, уставшим от пошлости и плоскости современной эстрады, а также тем, для кого важна эстетика и духовность, посетить концерты. Огромное спасибо всем, кто организовывает и участвует в концертах!

Людмила    02 Июль 2014 14:08
Скільки коштує вхід для вільного пересування(екскурсія без екскурсовода)?

Наталья    27 Июнь 2014 23:07
Сколько по времени длится концерт? Например, начало в 19.30?


906
записей в книге

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио