• Ukrainian
  • English
gorodetsky.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Ирина    11 Март 2015 16:46
Обязательно сходите на концерт, орган - потрясающий, исполнители на уровне. Живая музыка - это чудо. И очень обидно, что город не замечает, что зданию давно нужен хороший ремонт.

Ольга Олександрівна    25 Февраль 2015 18:48
Щось дуже дивні і одностайні записи у гостьовій книзі в останній час. Вони викликають здивування бажанням критикувати найкращого органіста України, вишукувати те, чого немає і впевнено це проголошувати. Справа у тому, що є чимало киян, які приходять до Будинку органної музики тільки заради того, щоб послухати оргнанну музику у виконанні саме цього народного артиста, які слідкують за його творчістю. Тому "сміливі" обвинувачення "знатоків" виглядають дуже сумнівно і наштовхують на роздуми відносно їхніх авторів. Зазвичай люди, які захоплюються музикою, цінують талант та творчість виконавців такого рівня і відчувають вдячність за майстерність і натхнення. В останніх записах - голословні обвинувачення. Це дуже прикро.

Mary Ann    21 Февраль 2015 13:12
Замысел праздничного органного концерта очень хороший. Но иногда казалось, что Артисту просто немного не хватило времени на подготовку новой программы.

Ольга, Галя    17 Февраль 2015 09:08
Очень приятно, что хоть кто-то заметил однообразность исполнения и недвигания вперед. Нехотения развиваться и продвигаться в маннере исполнения. За 20 лет ничего нового. Сидим на одном месте!

Татьяна    14 Февраль 2015 13:24
Добрый день! Хочу сказать, что очень разочарована концертом народного артиста Украины Владимира Кошубы. В программе, заявленной как концерт ПРЕМЬЕР, звучало достаточное количество произведений,которые много раз уже звучали в его концертах. Это во-первых. А во вторых - качество исполнения оставляет желать много лучшего, т.к. было слишком много погрешностей, как в темповых "раскачиваниях", так и в соседних нотах. Ощущение - артист не готов к выступлению. Стыдно!


915
(всього записів в книзі/)

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио