• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

News&announcements arrow Guestbook

Guestbook

Написать в гостевую


светлана    15 Март 2015 11:29
Вчера была с дочерью на концерте Валерии Балаховской. Огромное спасибо талантливой органистке! Получили удовольствие! Обожаю Иогана Баха. Но тем не менее с интересом восприняла Сезаря Франка, Жозефа Боне, и по душе пришлась ronda alla latina Ганса-Андре Штамма. А игра Валерии Балаховской виртуозна, чувственна! Спасибо!

Ирина    11 Март 2015 16:46
Обязательно сходите на концерт, орган - потрясающий, исполнители на уровне. Живая музыка - это чудо. И очень обидно, что город не замечает, что зданию давно нужен хороший ремонт.

Ольга Олександрівна    25 Февраль 2015 18:48
Щось дуже дивні і одностайні записи у гостьовій книзі в останній час. Вони викликають здивування бажанням критикувати найкращого органіста України, вишукувати те, чого немає і впевнено це проголошувати. Справа у тому, що є чимало киян, які приходять до Будинку органної музики тільки заради того, щоб послухати оргнанну музику у виконанні саме цього народного артиста, які слідкують за його творчістю. Тому "сміливі" обвинувачення "знатоків" виглядають дуже сумнівно і наштовхують на роздуми відносно їхніх авторів. Зазвичай люди, які захоплюються музикою, цінують талант та творчість виконавців такого рівня і відчувають вдячність за майстерність і натхнення. В останніх записах - голословні обвинувачення. Це дуже прикро.

Mary Ann    21 Февраль 2015 13:12
Замысел праздничного органного концерта очень хороший. Но иногда казалось, что Артисту просто немного не хватило времени на подготовку новой программы.

Ольга, Галя    17 Февраль 2015 09:08
Очень приятно, что хоть кто-то заметил однообразность исполнения и недвигания вперед. Нехотения развиваться и продвигаться в маннере исполнения. За 20 лет ничего нового. Сидим на одном месте!


906
записей в книге

© 2020 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио