• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

News&announcements arrow Guestbook

Guestbook

Написать в гостевую


Marilyn    08 Июль 2015 22:19
Всё как всегда на уровне! Спасибо большое! Спасибо, что держите доступные цены, за профессиональную КАЧЕСТВЕННУЮ музыку. За удобство бронирования... и.т.д.
Очень жаль, что здание разваливается, но думаю это уже вопрос не к вам, а к нашему супер-меру... Памятник архитектуры, в первую очередь, как-никак_

Олександр    21 Май 2015 09:59
Чудовий концерт 20 травня, але після трьох Аве Марія у кінці другого відділення виконувати Мяу-мяу якось здаеється недоречним.
Це не до адміністрації дорікання а мабудь до керіника хору.

Тетяна    17 Май 2015 00:41
Дякую Ірині Харченко за високу майстерність виконання, сьогоднішній виступ був неперевершеним. Браво, Ірина!

Станіслав Жолобецьки    14 Май 2015 19:39
Хочу подякувати як організаторам концертів так і ансамблю класичної музики ім. Б. Лятошинського який виконував Dixit Dominus та Магніфікат 13 Травня 2015 року. Важко уявити які титанічні зусилля треба прикладати. щоб утримувати такий профессійний коллектив, пітримувати високий рівень і як результат давати такі неперевершені виступи. Я часто відвідую концерти як у філармонії так і тут, але саме під час вашого виступу я буд підносений до небес і немов плив у царині чарівних звуків що оточували мене звідусіль. Це було нове і неперевершене відчуття яке завжди я асоціюватиму з вашим коллективом. Щиро дякую що допомогли відкрити нові грані у відчутті музики. Бажаю вам усього найкращого.

Меломан    03 Май 2015 19:07
Скрипалю: мне кажется, артисты органного зала очень вольно обращаются со словом "премьера". Не пристало серьезным музыкантам так громко радоваться каждому выученному произведению.


906
записей в книге

© 2019 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио