• Ukrainian
  • English
kostel.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Яна    09 Февраль 2009 15:56
Вашему опросу "Нужно ли продавать программку..." уже миллион лет. Огромное количество людей проголосовало за то, что покупали бы программку. Программки до сих пор нету? Есть ли, в таком случае, смысл в вашем опросе? Зачем вы спрашиваете, если ничего не меняется?

Анна    03 Февраль 2009 22:10
Щиро вдячна за враження які справив сьогоднішній концерт! Не дочекаюсь наступного (концерту)!

Катерина    30 Январь 2009 10:06
Концерт чудовий, отримали величезне задоволення. Огромна подяка Ірині Харченко. Але одним організаційним "ляпом" можна зіпсувати все враження.
Про те, що останній четвер місяці студентам вхід безкоштовний довідалися лише після концерту, випадково. Чому на сайті про це немає інформації? Сказали, що написано в касі. Може й написано, але в очі не попадає. Треба спеціально шукати!? Нащо робити такі акції, і при цьому не сповіщати відвідувачів? Для галочки!?

Антон    26 Январь 2009 22:26
Огромное спасибо за прекрасный концерт. Владимир Кошуба - лучше всех. Его исполнение всегда поражает меня эмоциональностью, блестящей виртуозностью и огромным разнообразием репертуара, не у кого не слышал ничего подобного. Орган и камерный ансамбль звучали как единое целое, гармонично дополняя друг друга.
С удовольствием пойдем семьей во вторник и в пятницу.
Рекомендую всем.

Володимир    25 Январь 2009 22:30
Скажіть будь-ласка, а потрібно платити за вхід? Хочу сходити! Велике спасибі!!!


915
(всього записів в книзі/)

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио