• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Оксана    07 Май 2016 12:44
Хочемо подякувати усім учасникам концерту "Музика епохи бароко", що відбувся на початку травня. Дуже вдало побудована програма, чудова музика, талановиті красиві музиканти (музикантші), прекрасний ансамбль. Особливо запам'яталася співачка Орися Баланко, її чаруючий голос, тонке відчуття стилю виконуваної музики. Ніколи про неї раніше не чули, будемо слідкувати за афішами. Творчої наснаги усім, дякуємо за чудовий вечір барокової музики!

Taissa    20 Апрель 2016 23:09
Друзі, вітання. А чи можете опубліковувати на сайті афішу на англійській мові? Якщо не маєте перекладача, може знайти волонтера)

Ольга    05 Апрель 2016 17:34
Дуже дякую за концерт 1 квітня! Було так приємно знову почути і побачити Вікторію Кошубу. Її концертне вбрання було дуже вишуканим та найкращим у цьому сезоні. Прохання проводити побільше концертів із залученням декількох органістів.

Екатерина    19 Март 2016 23:55
Спасибо за возможность услышать Ольгу Басистюк. Высочайшее по мастерству исполнение, молитва и единение с Высшим. Ощущение наполненности и благодарности за прикосновение к настоящей музыке и исполнению произведений.

Влада    22 Январь 2016 19:36
С мужем ходили к вам на концерты и всегда получали массу положительных эмоций. Это было важно для нашей семьи, тем более, в период ожидания нашего первенца.
К сожалению, желая попасть на очередной концерт, столкнулась с возрастным ограничением для посещения. Неужели наши дети до школы ограничены в доступе к развитию музыкального вкуса?
Буду признательна за ответ на это письмо.
С уважением, Влада
vlada_vs78@mail.ru


904
(всього записів в книзі/)

© 2018 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио