• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Роман    19 Март 2017 10:31
Доброго дня! Хотів би описати свої почуття після першого відвідування НАЦІОНАЛЬНОГО будинку органної та камерної музики. По перше, раніше я слухав музику у Різькому домскому соборі та Дніпропетровському домі органної музики. По друге, в касі мені рекомендували недорогі місця у трансепті, 7 ряд, місце 9 и 10, по схемі зазначено, що сцену видно частково, акустика гарна. ПОВНЕ РАЗЧАРУВАННЯ. I was disappointed. Навіть у порівнянні с Дніпром. Органиста не видно, акустика ніяка взагалі, так ще і протектори півтори години світять точнісінько в обличчя з колон, що стоять на сцені та у нефі. Сховатися не можливо, в тому числі на перших рядах в центральному нефі, як на допиті. Під час однієї композиції прожектори згасли нарешті, була надія отримати насолодження на завершенні концерту, та ні, через 5 хвилин прожектора з новою силою визвали різь в очах... Конструктивне розташування трансептів в костьолі таке, що апріорі неможливо почути гарну акустику за кутом. Єдина радість від професійності виконавця-Валерії Балаховської, бездоганно, дякую, але загальні емоціїї... Я повернусь ще раз, але в центральний неф. Я вірю в Національний, можливо я отримую насолоду від прослуховування органу наступного разу. Спробую ще раз обовьязково, але можливо адміністратори щось усвідомлять для себе.

Admin    18 Март 2017 08:41
Валентин, о бронировании мест на какой концерт идет речь? Что касается службы поддержки - в разделе "билеты на концерты" указаны ее контакты: e-mail, телефоны, часы их работы. Но Вы, зачем-то, написали не туда, а в гостевую книгу. Может, и с телефонами вышла какая-то ошибка?

Валентин    17 Март 2017 15:19
Онлайн-бронирование на сайте не работает. Пишет, что еще 25 часов доступно бронирование, но когда выбираешь места, то просто выбрасывает вверх страницы и ничего не происходит. По контактному номеру телефона отвечают, что вопрос не в их компетенции, просят позвонить по другому номеру, по которому никто не берет трубку.

Вера    09 Март 2017 18:17
Вчера уже поздно вечером закончился концерт, посвященный празднику Женской красоты, празднику весеннего вдохновения и светлой радости.И сегодня я спешу поделиться своими впечатлениями.Программа концерта построена настолько профессионально и корректно, и исполнение было таким высоким.что из всего выбрать что-то лучшее просто невозможно.Но главное чем приятно удивили ,нас женщин, организаторы концерта то, что все исполнители были Мужчины. Высоко профессиональны, элегантны и внешне красивы. Это был действительно "Весенний музыкальный подарок женщинам" как и назывался концерт. Жаль одно - он один такой в году.

Яна    17 Февраль 2017 21:58
Щира подяка Національному будинку органної та камерної музики за запрошення для наших воїнів та їхніх половинок на святковий концерт 'SALUT d'AMOUR'. Чудова музика подарувала закоханим незабутню насолоду, море вражень та справжній душевний відпочинок.
Дякуємо вам за дуже добру справу!!


915
(всього записів в книзі/)

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио