• Ukrainian
  • English
organhall.jpg

Новини та анонси arrow Гостьова книга

Гостьова книга

Написати в гостьову книгу


Аня и Виталий    21 Апрель 2017 22:22
Спасибо большое за подаренную возможность слушать Ваш концерт.В концерте был только орган и звучали произведения Баха.Мы в восторге, под большим впечатлением, в голове до сих пор звучат эти мелодии.Любимая Токата де фуга ре минор звучала в самом конце в качестве выхода на бис, и стала прекрасным завершением такого проницающего концерта. Спасибо большое.

Ольга    07 Апрель 2017 09:57
Вчора була просто божественна музика від камерного ансамблю "Равісан"! Дуже їх люблю.

Оксана    26 Март 2017 19:53
Концерт "Музика епохи бароко".Не могу говорить об исполнителях концерта,т.к.я не есть специалист и музыка барокко не легкий жанр. Здесь нужна определенная подготовка.Скажу в целом. .Пятница. После недели труда и забот, на мой взгляд, очень удачно выбран день.Ваш концерт - это релаксация, полное ощущение воздействие музыки на человека.Здесь четко прослеживается гармония музыки и архитектуры. Переступив порог этого сооружения - ты попадаешь в другой мир, в котором царит высокая духовность. Благодарю Вас.

Ольга    20 Март 2017 18:51
Доброго дня!
Дякую за чудовий концерт Валерії Балаховській.
Але згодна із попереднім дописувачем щодо прожекторів. Вже навчена гірким досвідом, тому ніколи не купую квитки у перші ряди. Цього ж разу стався дивний інцидент на вході в залу. Якийсь добродій, представник адміністрації чи, можливо, то був хтось із "буйних" глядачів, вимагав у людей, що заходили, здати верхній одяг в гардероб. Ще й голосно обурювався відмовам. Це вже переходить всі рамки. Здається, у вас там постійна температура +18, про що мене колись попереджали ваші ж працівники. Чому я маю мерзнути на концерті? Чи треба вдягати кожух і грубий светр щоразу? Будь ласка, перш ніж вимагати, поставте зручні крісла та опалюйте приміщення як в кінотеатрі, цього ж ніхто не вимагає, бо це неможливо. Сподіваюсь, подібне не повториться.

Admin    19 Март 2017 23:49
Роман, я розумію, що Ви розчаровані не зовсім вдалим вибором місця. Але що має усвідомити адміністрація?
Опис місця відповідний. Так, з тих місць, що Ви вибрали, сцену видно частково. Органіста, що знаходиться у глибині сцени, не видно зовсім. Саме тому ціна на квитки в цій зоні більш, ніж в два з рази нижча, ніж в центральному нефі. У кожного відвідувача є можливість обрати місця відповідно до своїх побажань. Квитки у центральному нефі були до самого початку концерту.


915
(всього записів в книзі/)

© 2023 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио