• Ukrainian
  • English
organ_tubes.jpg

News&announcements arrow Guestbook

Guestbook

Написать в гостевую


Надежда    08 Январь 2019 17:55
На Рождество попали на концерт. Флейта в руках Рой Тамары - это что-то невероятное, тонкое и нежное. А этот орган... такое чувтво, что все внутри сжимается, переворачивается, будто переносишься в другой век.
я в восторге!

Тетяна С.    16 Декабрь 2018 17:05
У листопаді мені із друзями пощастило побувати на концерті вишуканої музики XVIII - XXст та співу «Дует квітів». Дуже сподобалися голоси та артистизм дуету красунь - співачок Тетяни Гавриленко та Іванни Пліш. Вони неперевершено виконали «Венеціанську регату» та дует квітів з опери «Лакме»!! Браво від нас та усіх слухачів!!
І також дуже потішили концерти грудня. Насамперед, Божествена музика І.С.Баха, А.Вівальді , та низки німецьких композиторів доби бароко! Завдяки потужному впливу вражаючої архітектури самого костьолу, та збудованого саме для нього величного органу, ми з друзями ніби побували у XVIII сторіччі !
Браво ансамблю «Київ»! Скрипалям – віртуозам, Біличу М., Шарапову К., хвилюючий Ганні Нужі та її виолончели! Браво таланту та майстерності виконавця величної органної музики М.Сидоренка!
Велика подяка адміністрації національного будинку органної та камерної музики за организацію таких різних та цікавих тематичних концертів!

Людмила    29 Октябрь 2018 21:15
29.10.18 Посетила замечательный концерт. Администрация позволяла себе пускать в зал людей во время композиции, не дожидаясь аплодисментов,а так же неопрятных особ, которые не то, что не позволяли насладиться прекрасным исполнением, но просто сидеть рядом; на что один из администраторов мне заявил, что сегодня "такой день" и предложил покинуть концерт, если меня что-то не устраивает. Разочарована полностью. До этого была немало раз, такого не наблюдала.

Юлия    26 Октябрь 2018 18:51
Были с мужем впервые, все очень понравилось, спасибо всем за хорошо проведенный вечер.

Олена    23 Октябрь 2018 12:34
Чудовий тематичний концерт "Love Story" (20 жовтня 2018)! Як завжди неперевершена Ірина Харечко! Дякую за прекрасний вечір.


906
записей в книге

© 2019 Національний будинок органної та камерної музики

слушать интернет радио